FXP14.24.0100B
TaoglasTaoglas
FXP14.24.0100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP14.24.0100B
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH
Ngā Rauemi: FXP14.24.0100B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP14.24.0100B
Tau Wae FXP14.24.0100B Kaihanga Taoglas
Whakaahuatanga RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9568 pcs Pepa Raraunga FXP14.24.0100B.pdf
VSWR 2.5 Whakamutunga Cable (100mm) - MHF4
Raupapa - Hoki Hoki -7dB, -12dB, -8dB, -9dB, -9dB, -8dB
Mana - Max 5W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1130
FXP14240100B
Tuhinga o mua 6
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.004" (0.10mm)
Hua 2dBi, 1.5dBi, 3dBi, 2.5dBi, 2dBi, 2.5dBi Mahinga Rawe -
Rangahau Rōpū Wide Band Tautanga (Poari / Pae) 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz 3G, CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSPA, PCS, UMTS, WCDMA Flat Patch RF Antenna 2dBi, 1.5dBi, 3dBi, 2.5dBi, 2dBi, 2.5dBi Cable (100mm) - MHF4 Adhesive