FXP1500-48G
BelBel
FXP1500-48G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP1500-48G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 12V 1500W
Ngā Rauemi: FXP1500-48G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 148 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 148 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP1500-48G
Tau Wae FXP1500-48G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 12V 1500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148 pcs Pepa Raraunga FXP1500-48G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Front End Rahi / Rahi 12.00" L x 5.00" W x 1.60" H (305.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Raupapa FXP1500 Mana (Watts) 1500W
Ētahi Ingoa 179-2498
FXP1500-48G-ND
FXP150048G
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Rack Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 2 Output 48V 12V 32.2A, 1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 32.2A, 1A