FXP245.07.0100A
TaoglasTaoglas
FXP245.07.0100A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP245.07.0100A
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 450MHZ FLAT PATCH CAB ADH
Ngā Rauemi: FXP245.07.0100A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP245.07.0100A
Tau Wae FXP245.07.0100A Kaihanga Taoglas
Whakaahuatanga RF ANT 450MHZ FLAT PATCH CAB ADH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4164 pcs Pepa Raraunga FXP245.07.0100A.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Cable (100mm) - MHFII
Raupapa - Hoki Hoki -20dB
Mana - Max 5W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1087
FXP245070100A
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.004" (0.10mm) Hua 0dBi
Mahinga Rawe 450MHz ~ 457MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 450MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 450MHz Flat Patch RF Antenna 450MHz ~ 457MHz 0dBi Cable (100mm) - MHFII Adhesive Nga tono -