FXP290.07.0100A
TaoglasTaoglas
FXP290.07.0100A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP290.07.0100A
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 915MHZ FLAT PATCH CAB ADH
Ngā Rauemi: FXP290.07.0100A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP290.07.0100A
Tau Wae FXP290.07.0100A Kaihanga Taoglas
Whakaahuatanga RF ANT 915MHZ FLAT PATCH CAB ADH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10219 pcs Pepa Raraunga FXP290.07.0100A.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Cable (100mm) - MHFII
Raupapa - Hoki Hoki -20dB
Mana - Max 5W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1090
FXP290070100A
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.004" (0.10mm)
Hua 1.5dBi Mahinga Rawe 902MHz ~ 928MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 915MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 915MHz Flat Patch RF Antenna 902MHz ~ 928MHz 1.5dBi Cable (100mm) - MHFII Adhesive