FXP1500-32G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP1500-32G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 32V 5V 1500W
Ngā Rauemi: FXP1500-32G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 160 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 160 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP1500-32G
Tau Wae FXP1500-32G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 32V 5V 1500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160 pcs Pepa Raraunga FXP1500-32G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 5V Putanga - Whakaputa 1 32V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Front End Rahi / Rahi 12.00" L x 5.00" W x 1.60" H (305.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Raupapa FXP1500 Mana (Watts) 1500W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Rack Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 2 Output 32V 5V 46.9A, 1A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 46.9A, 1A Whakaaetanga CE