FXP14.07.0100A
TaoglasTaoglas
FXP14.07.0100A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP14.07.0100A
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH
Ngā Rauemi: FXP14.07.0100A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP14.07.0100A
Tau Wae FXP14.07.0100A Kaihanga Taoglas
Whakaahuatanga RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15510 pcs Pepa Raraunga FXP14.07.0100A.pdf
VSWR 2.5 Whakamutunga Cable (100mm) - U.FL
Raupapa - Hoki Hoki -7dB, -12dB, -8dB, -9dB, -9dB, -8dB
Mana - Max 5W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1056
FXP14070100A
Tuhinga o mua 6
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.004" (0.10mm)
Hua 2dBi, 1.5dBi, 3dBi, 2.5dBi, 2dBi, 2.5dBi Mahinga Rawe -
Rangahau Rōpū Wide Band Tautanga (Poari / Pae) 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz 3G, CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSPA, PCS, UMTS, WCDMA Flat Patch RF Antenna 2dBi, 1.5dBi, 3dBi, 2.5dBi, 2dBi, 2.5dBi Cable (100mm) - U.FL Adhesive