FXP07.09.0100A
TaoglasTaoglas
FXP07.09.0100A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP07.09.0100A
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 892MHZ/1.9GHZ PCB TRACE
Ngā Rauemi: FXP07.09.0100A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP07.09.0100A
Tau Wae FXP07.09.0100A Kaihanga Taoglas
He Rahinga Kei te wātea 11834 pcs Pepa Raraunga FXP07.09.0100A.pdf
VSWR - Whakamutunga Connector, MMCX Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 931-1055
FXP07090100A
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Adhesive
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.039" (1.00mm) Hua -
Mahinga Rawe 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz), UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 892MHz, 1.9GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 892MHz, 1.9GHz GSM PCB Trace RF Antenna 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz Connector, MMCX Male Adhesive Nga tono GSM