FXP07.07.0100A
TaoglasTaoglas
FXP07.07.0100A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXP07.07.0100A
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 850MHZ/900MHZ PCB TRACE
Ngā Rauemi: FXP07.07.0100A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXP07.07.0100A
Tau Wae FXP07.07.0100A Kaihanga Taoglas
Whakaahuatanga RF ANT 850MHZ/900MHZ PCB TRACE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13705 pcs Pepa Raraunga FXP07.07.0100A.pdf
VSWR - Whakamutunga Cable (100mm) - U.FL
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 931-1054
FXP07070100A
Tuhinga o mua 5 Momo Tae Adhesive
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.039" (1.00mm) Hua -
Mahinga Rawe 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz Rangahau Rōpū Wide Band
Tautanga (Poari / Pae) 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz AMPS, DCS, GSM, PCS, UMTS PCB Trace RF Antenna 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz Cable (100mm) - U.FL Adhesive Nga tono AMPS, DCS, GSM, PCS, UMTS