ELJ-PA150KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA150KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA150KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 220MA 740 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-PA150KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA150KF
Tau Wae ELJ-PA150KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 220MA 740 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5690 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA150KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ELJPA150KF
PCD1486TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 18MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 740 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 740 mOhm Max
Whakatauranga onamata 220mA I teie nei - Maama -