ELJ-PA100KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA100KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA100KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 240MA 500 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-PA100KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA100KF
Tau Wae ELJ-PA100KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 240MA 500 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4779 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA100KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz