ELJ-PA121KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA121KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA121KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 120UH 75MA 7 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-PA121KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA121KF
Tau Wae ELJ-PA121KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 120UH 75MA 7 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5263 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA121KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA
Ratonga - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1497DKR Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz Inangarangi 120µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 120µH Unshielded Wirewound Inductor 75mA 7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max
Whakatauranga onamata 75mA I teie nei - Maama -