ELJ-PA180KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA180KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA180KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 205MA 900 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-PA180KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA180KF
Tau Wae ELJ-PA180KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 205MA 900 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5671 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA180KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ELJPA180KF
PCD1487TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 18µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 17MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Unshielded Wirewound Inductor 205mA 900 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Whakatauranga onamata 205mA I teie nei - Maama -