ELJ-PA1R5MF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA1R5MF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA1R5MF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 550MA 180 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-PA1R5MF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA1R5MF
Tau Wae ELJ-PA1R5MF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 550MA 180 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 536769 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA1R5MF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA
Ratonga - Q @ Freq 7 @ 7.96MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1479CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 110MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 180 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Whakatauranga onamata 550mA I teie nei - Maama -