ELJ-PA221KF2
PanasonicPanasonic
ELJ-PA221KF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA221KF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 115MA 8.7 OHM
Ngā Rauemi: ELJ-PA221KF2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA221KF2
Tau Wae ELJ-PA221KF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 115MA 8.7 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4588 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA221KF2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA2
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ELJPA221KF2
PCD2342TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 220µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 115mA 8.7 Ohm 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 8.7 Ohm
Whakatauranga onamata 115mA I teie nei - Maama 85mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ELJ-PA330KF2
ELJ-PA330KF2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 330MA 1.05 OHM
I roto i te taonga: 4210 pcs
Tikiake: ELJ-PA330KF2.pdf
RFQ
ELJ-PA2R2MF2
ELJ-PA2R2MF2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 800MA 170 MOHM
I roto i te taonga: 4138 pcs
Tikiake: ELJ-PA2R2MF2.pdf
RFQ
ELJ-PA221KF
ELJ-PA221KF
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 60MA 11 OHM SMD