ELJ-PA270KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA270KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA270KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 165MA 1.45 OHM
Ngā Rauemi: ELJ-PA270KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA270KF
Tau Wae ELJ-PA270KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 165MA 1.45 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4979 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA270KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ELJPA270KF
PCD1489TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 27µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Wirewound Inductor 165mA 1.45 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.45 Ohm Max
Whakatauranga onamata 165mA I teie nei - Maama -