ELJ-PA330KF2
PanasonicPanasonic
ELJ-PA330KF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA330KF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 330MA 1.05 OHM
Ngā Rauemi: ELJ-PA330KF2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA330KF2
Tau Wae ELJ-PA330KF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 330MA 1.05 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4210 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA330KF2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA2
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa PCD2338CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 33µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 12MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 1.05 Ohm 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.05 Ohm
Whakatauranga onamata 330mA I teie nei - Maama 240mA