ELJ-PA3R3MF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA3R3MF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA3R3MF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 400MA 280 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-PA3R3MF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA3R3MF
Tau Wae ELJ-PA3R3MF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 400MA 280 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5033 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA3R3MF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA
Ratonga - Q @ Freq 7 @ 7.96MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1481DKR Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 58MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 280 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Whakatauranga onamata 400mA I teie nei - Maama -