ELJ-PA390KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA390KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA390KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 145MA 1.9 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-PA390KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA390KF
Tau Wae ELJ-PA390KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 145MA 1.9 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4388 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA390KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1491CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 39µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 11MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Unshielded Wirewound Inductor 145mA 1.9 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max
Whakatauranga onamata 145mA I teie nei - Maama -