ELJ-PA1R0MF2
PanasonicPanasonic
ELJ-PA1R0MF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA1R0MF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 1.15A 85 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-PA1R0MF2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA1R0MF2
Tau Wae ELJ-PA1R0MF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 1.15A 85 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4743 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA1R0MF2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ELJPA1R0MF2
P15218TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 130MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Wirewound Inductor 1.15A 85 mOhm 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 85 mOhm
Whakatauranga onamata 1.15A I teie nei - Maama 1.2A