ELJ-PA101KF2
PanasonicPanasonic
ELJ-PA101KF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA101KF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 175MA 3.9 OHM
Ngā Rauemi: ELJ-PA101KF2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA101KF2
Tau Wae ELJ-PA101KF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 175MA 3.9 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4543 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA101KF2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA2
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ELJPA101KF2
PCD2341TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 175mA 3.9 Ohm 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 3.9 Ohm
Whakatauranga onamata 175mA I teie nei - Maama 130mA