ELJ-PA120KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA120KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA120KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 230MA 600 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-PA120KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA120KF
Tau Wae ELJ-PA120KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 230MA 600 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4219 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA120KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ELJPA120KF
PCD1485TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 12µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 21MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 600 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Whakatauranga onamata 230mA I teie nei - Maama -