GSC.1S.290.ND62
Hua Hua
Tau Wae: GSC.1S.290.ND62
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CABLE GRIP 5.2-6.2MM M9 BRASS
Ngā Rauemi: GSC.1S.290.ND62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC.1S.290.ND62
Tau Wae GSC.1S.290.ND62 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5739 pcs Pepa Raraunga GSC.1S.290.ND62.pdf
Kei roto - Whakaahuatanga Taipitopito Cable Grip 0.20" ~ 0.24" (5.2mm ~ 6.2mm) Brass M9x0.6 Silver
Whakaawehia te Rautaki Hoko - Tae Silver
Taara Taea 0.20" ~ 0.24" (5.2mm ~ 6.2mm)