GSC.1S.290.ND72Z
Hua Hua
Tau Wae: GSC.1S.290.ND72Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CABLE GRIP 6.2-7.2MM M9 BRASS
Ngā Rauemi: GSC.1S.290.ND72Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC.1S.290.ND72Z
Tau Wae GSC.1S.290.ND72Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4238 pcs Pepa Raraunga GSC.1S.290.ND72Z.pdf
Kei roto Collet Nut Whakaahuatanga Taipitopito Cable Grip 0.24" ~ 0.28" (6.2mm ~ 7.2mm) Brass M9x0.6 Silver
Whakaawehia te Rautaki Hoko - Tae Silver
Taara Taea 0.24" ~ 0.28" (6.2mm ~ 7.2mm)