GSC.1S.290.ND76
Hua Hua
Tau Wae: GSC.1S.290.ND76
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CABLE GRIP 7.2-7.6MM M9 BRASS
Ngā Rauemi: GSC.1S.290.ND76.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC.1S.290.ND76
Tau Wae GSC.1S.290.ND76 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4463 pcs Pepa Raraunga GSC.1S.290.ND76.pdf
Kei roto - Whakaahuatanga Taipitopito Cable Grip 0.28" ~ 0.30" (7.2mm ~ 7.6mm) Brass M9x0.6 Silver
Whakaawehia te Rautaki Hoko - Tae Silver
Taara Taea 0.28" ~ 0.30" (7.2mm ~ 7.6mm)