GSC.1S.290.ND52Z
Hua Hua
Tau Wae: GSC.1S.290.ND52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CABLE GRIP 4.2-5.2MM M9 BRASS
Ngā Rauemi: GSC.1S.290.ND52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC.1S.290.ND52Z
Tau Wae GSC.1S.290.ND52Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4244 pcs Pepa Raraunga GSC.1S.290.ND52Z.pdf
Momo Cable Grip Rahi Tae M9x0.6
Raupapa 1S Rahi Ranga Rawa -
Tuhinga Brass Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP50 Kei roto Collet Nut
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Grip 0.17" ~ 0.20" (4.2mm ~ 5.2mm) Brass M9x0.6 Silver Whakaawehia te Rautaki Hoko -
Tae Silver Taara Taea 0.17" ~ 0.20" (4.2mm ~ 5.2mm)