GSC.1S.290.ND42
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSC.1S.290.ND42
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CABLE GRIP 3.2-4.2MM M9 BRASS
Ngā Rauemi: GSC.1S.290.ND42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC.1S.290.ND42
Tau Wae GSC.1S.290.ND42 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4588 pcs Pepa Raraunga GSC.1S.290.ND42.pdf
Momo Cable Grip Rahi Tae M9x0.6
Raupapa 1S Rahi Ranga Rawa -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Brass
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP50
Kei roto - Whakaahuatanga Taipitopito Cable Grip 0.13" ~ 0.17" (3.2mm ~ 4.2mm) Brass M9x0.6 Silver
Whakaawehia te Rautaki Hoko - Tae Silver
Taara Taea 0.13" ~ 0.17" (3.2mm ~ 4.2mm)