GSC.1S.290.ND52
Hua Hua
Tau Wae: GSC.1S.290.ND52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CABLE GRIP 4.2-5.2MM M9 BRASS
Ngā Rauemi: GSC.1S.290.ND52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC.1S.290.ND52
Tau Wae GSC.1S.290.ND52 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4933 pcs Pepa Raraunga GSC.1S.290.ND52.pdf
Kei roto - Whakaahuatanga Taipitopito Cable Grip 0.17" ~ 0.20" (4.2mm ~ 5.2mm) Brass M9x0.6 Silver
Whakaawehia te Rautaki Hoko - Tae Silver
Taara Taea 0.17" ~ 0.20" (4.2mm ~ 5.2mm)