GSC.1S.290.ND76Z
Hua Hua
Tau Wae: GSC.1S.290.ND76Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CABLE GRIP 7.2-7.6MM M9 BRASS
Ngā Rauemi: GSC.1S.290.ND76Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC.1S.290.ND76Z
Tau Wae GSC.1S.290.ND76Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 6012 pcs Pepa Raraunga GSC.1S.290.ND76Z.pdf
Kei roto Collet Nut Whakaahuatanga Taipitopito Cable Grip 0.28" ~ 0.30" (7.2mm ~ 7.6mm) Brass M9x0.6 Silver
Whakaawehia te Rautaki Hoko - Tae Silver
Taara Taea 0.28" ~ 0.30" (7.2mm ~ 7.6mm)