GSC.1S.290.NM27
Hua Hua
Tau Wae: GSC.1S.290.NM27
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CABLE GRIP 2.2-2.7MM M9 BRASS
Ngā Rauemi: GSC.1S.290.NM27.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC.1S.290.NM27
Tau Wae GSC.1S.290.NM27 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5975 pcs Pepa Raraunga GSC.1S.290.NM27.pdf
Kei roto - Whakaahuatanga Taipitopito Cable Grip 0.09" ~ 0.11" (2.2mm ~ 2.7mm) Brass M9x0.6 Silver
Whakaawehia te Rautaki Hoko - Tae Silver
Taara Taea 0.09" ~ 0.11" (2.2mm ~ 2.7mm)