KDZVTR3.6B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR3.6B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDZVTR3.6B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.6V 1W PMDU
Ngā Rauemi: 1.KDZVTR3.6B.pdf2.KDZVTR3.6B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDZVTR3.6B
Tau Wae KDZVTR3.6B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.6V 1W PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 444309 pcs Pepa Raraunga 1.KDZVTR3.6B.pdf2.KDZVTR3.6B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.6V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa KDZVTR3.6BDKR
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 3.6V 1W Surface Mount PMDU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 60µA @ 1V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KDZVTR36B
KDZVTR36B
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 36V 1W PMDU