KDZVTR20B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR20B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDZVTR20B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 20V 1W PMDU
Ngā Rauemi: 1.KDZVTR20B.pdf2.KDZVTR20B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDZVTR20B
Tau Wae KDZVTR20B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 20V 1W PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 429497 pcs Pepa Raraunga 1.KDZVTR20B.pdf2.KDZVTR20B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 20V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa KDZVTR20BTR
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 20V 1W Surface Mount PMDU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 15V