KDZVTR16B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR16B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDZVTR16B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 16V 1W PMDU
Ngā Rauemi: 1.KDZVTR16B.pdf2.KDZVTR16B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDZVTR16B
Tau Wae KDZVTR16B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 16V 1W PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 435553 pcs Pepa Raraunga 1.KDZVTR16B.pdf2.KDZVTR16B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 16V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa KDZVTR16BCT
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 16V 1W Surface Mount PMDU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 12V