KDZVTR18B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR18B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDZVTR18B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 18V 1W PMDU
Ngā Rauemi: 1.KDZVTR18B.pdf2.KDZVTR18B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDZVTR18B
Tau Wae KDZVTR18B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 1W PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 473876 pcs Pepa Raraunga 1.KDZVTR18B.pdf2.KDZVTR18B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 18V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa KDZVTR18BCT
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 18V 1W Surface Mount PMDU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 13V