KDZVTR12B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR12B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDZVTR12B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 12V 1W PMDU
Ngā Rauemi: 1.KDZVTR12B.pdf2.KDZVTR12B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDZVTR12B
Tau Wae KDZVTR12B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 12V 1W PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 393121 pcs Pepa Raraunga 1.KDZVTR12B.pdf2.KDZVTR12B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa KDZVTR12BDKR
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 12V 1W Surface Mount PMDU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 9V