KDZVTR24B
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
KDZVTR24B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDZVTR24B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 24V 1W PMDU
Ngā Rauemi: KDZVTR24B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDZVTR24B
Tau Wae KDZVTR24B Kaihanga Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 24V 1W PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 464180 pcs Pepa Raraunga KDZVTR24B.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown PMDU Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Mana - Max 1W
Ko te poari SOD-123F Ētahi Ingoa KDZVTR24BDKR
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KDZVTR24B Tae (Max) (Zzt) 24V
Whakaahua nui Zener Diode 1W Surface Mount PMDU ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Te Whirihoranga Diode 10µA @ 19V Whakaahuatanga DIODE ZENER 24V 1W PMDU