KDZVTR30B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR30B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDZVTR30B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 30V 1W PMDU
Ngā Rauemi: 1.KDZVTR30B.pdf2.KDZVTR30B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDZVTR30B
Tau Wae KDZVTR30B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 30V 1W PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 396353 pcs Pepa Raraunga 1.KDZVTR30B.pdf2.KDZVTR30B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 30V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa KDZVTR30BCT
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 30V 1W Surface Mount PMDU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 23V