KDZVTR4.3B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR4.3B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDZVTR4.3B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 4.3V 1W PMDU
Ngā Rauemi: 1.KDZVTR4.3B.pdf2.KDZVTR4.3B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDZVTR4.3B
Tau Wae KDZVTR4.3B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 4.3V 1W PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 452585 pcs Pepa Raraunga 1.KDZVTR4.3B.pdf2.KDZVTR4.3B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 4.3V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa KDZVTR4.3BDKR
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 4.3V 1W Surface Mount PMDU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 20µA @ 1V