KDZVTR4.7B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR4.7B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDZVTR4.7B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 4.7V 1W PMDU
Ngā Rauemi: 1.KDZVTR4.7B.pdf2.KDZVTR4.7B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDZVTR4.7B
Tau Wae KDZVTR4.7B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 4.7V 1W PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 424769 pcs Pepa Raraunga 1.KDZVTR4.7B.pdf2.KDZVTR4.7B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 4.7V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa KDZVTR4.7BCT
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 4.7V 1W Surface Mount PMDU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 20µA @ 1V