AJWPFJWPF22K51T
Hua Hua
Tau Wae: AJWPFJWPF22K51T
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER SWPT-001T-P025 X2 2"
Ngā Rauemi: AJWPFJWPF22K51T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AJWPFJWPF22K51T
Tau Wae AJWPFJWPF22K51T Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER SWPT-001T-P025 X2 2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 271427 pcs Pepa Raraunga AJWPFJWPF22K51T.pdf
Waea Wire 22 AWG Raupapa JWPF
Ētahi Ingoa 455-3270
AJWPFJWPF22K51T-ND
Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Kaihautū 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 2.00" (50.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 2.00" (50.80mm)