AJWPSTJWPSR18K305
Hua Hua
Tau Wae: AJWPSTJWPSR18K305
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER JWPS MALE TO FEMALE 12"
Ngā Rauemi: AJWPSTJWPSR18K305.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AJWPSTJWPSR18K305
Tau Wae AJWPSTJWPSR18K305 Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER JWPS MALE TO FEMALE 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102881 pcs Pepa Raraunga AJWPSTJWPSR18K305.pdf
Waea Wire 18 AWG Raupapa JWPS
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Kaihautū 1
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 12.0" (304.8mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Black 18 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 12.0" (304.8mm)