AJWPFJWPF22K305T
Hua Hua
Tau Wae: AJWPFJWPF22K305T
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER SWPT-001T-P025 X2 12"
Ngā Rauemi: AJWPFJWPF22K305T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AJWPFJWPF22K305T
Tau Wae AJWPFJWPF22K305T Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER SWPT-001T-P025 X2 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215468 pcs Pepa Raraunga AJWPFJWPF22K305T.pdf
Waea Wire 22 AWG Raupapa JWPF
Ētahi Ingoa 455-3268
AJWPFJWPF22K305T-ND
Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Kaihautū 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 12.0" (304.8mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)