AJWPFJWPF22K152T
Hua Hua
Tau Wae: AJWPFJWPF22K152T
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER SWPT-001T-P025 X2 6"
Ngā Rauemi: AJWPFJWPF22K152T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AJWPFJWPF22K152T
Tau Wae AJWPFJWPF22K152T Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER SWPT-001T-P025 X2 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 250605 pcs Pepa Raraunga AJWPFJWPF22K152T.pdf
Waea Wire 22 AWG Raupapa JWPF
Ētahi Ingoa 455-3266
AJWPFJWPF22K152T-ND
Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Kaihautū 1 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa 6.00" (152.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 6.00" (152.40mm) Whakaaetia te Poaka Whakaoti -