AJWPSRJWPSR18K51
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AJWPSRJWPSR18K51
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER SJWPSR-21T-P1.0 X2 2"
Ngā Rauemi: AJWPSRJWPSR18K51.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AJWPSRJWPSR18K51
Tau Wae AJWPSRJWPSR18K51 Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER SJWPSR-21T-P1.0 X2 2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124101 pcs Pepa Raraunga AJWPSRJWPSR18K51.pdf
Waea Wire 18 AWG Raupapa JWPS
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Kaihautū 1
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 2.00" (50.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Black 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)