AJWPSTJWPSR18K51
Hua Hua
Tau Wae: AJWPSTJWPSR18K51
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER JWPS MALE TO FEMALE 2"
Ngā Rauemi: AJWPSTJWPSR18K51.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AJWPSTJWPSR18K51
Tau Wae AJWPSTJWPSR18K51 Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER JWPS MALE TO FEMALE 2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119628 pcs Pepa Raraunga AJWPSTJWPSR18K51.pdf
Waea Wire 18 AWG Raupapa JWPS
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Kaihautū 1
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 2.00" (50.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Black 18 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 2.00" (50.80mm)