AJWPFJWPF22K51R
Hua Hua
Tau Wae: AJWPFJWPF22K51R
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER SWPR-001T-P025 X2 2"
Ngā Rauemi: AJWPFJWPF22K51R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AJWPFJWPF22K51R
Tau Wae AJWPFJWPF22K51R Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER SWPR-001T-P025 X2 2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 289305 pcs Pepa Raraunga AJWPFJWPF22K51R.pdf
Waea Wire 22 AWG Raupapa JWPF
Ētahi Ingoa 455-3269
AJWPFJWPF22K51R-ND
Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Kaihautū 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 2.00" (50.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)