AJWPFJWPF22K152R
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AJWPFJWPF22K152R
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER SWPR-001T-P025 X2 6"
Ngā Rauemi: AJWPFJWPF22K152R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AJWPFJWPF22K152R
Tau Wae AJWPFJWPF22K152R Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER SWPR-001T-P025 X2 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 241919 pcs Pepa Raraunga AJWPFJWPF22K152R.pdf
Waea Wire 22 AWG Raupapa JWPF
Ētahi Ingoa 455-3265
AJWPFJWPF22K152R-ND
Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Kaihautū 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 6.00" (152.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)