28R0756-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R0756-200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R0756-200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 140 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R0756-200.pdf2.28R0756-200.pdf3.28R0756-200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1500 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R0756-200
Tau Wae 28R0756-200 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 140 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 403729 pcs Pepa Raraunga 1.28R0756-200.pdf2.28R0756-200.pdf3.28R0756-200.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.756" W x 0.211" H (19.20mm x 5.35mm)
Ētahi Ingoa 240-2159
28R0756200
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.630" (16.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.591" W x 0.045" H (15.00mm x 1.15mm)
Taeha @ Ngaa 140 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 140 Ohm @ 100MHz ID 0.591" W x 0.045" H (15.00mm x 1.15mm) OD 0.756" W x 0.211" H (19.20mm x 5.35mm) Length 0.630" (16.00mm)