28R0898-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R0898-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 110 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R0898-100.pdf2.28R0898-100.pdf3.28R0898-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7840 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R0898-100
Tau Wae 28R0898-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 110 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 524308 pcs Pepa Raraunga 1.28R0898-100.pdf2.28R0898-100.pdf3.28R0898-100.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.898" W x 0.110" H (22.80mm x 2.80mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga 28 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.472" (12.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.736" W x 0.028" H (18.70mm x 0.70mm) Taeha @ Ngaa 110 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 110 Ohm @ 100MHz ID 0.736" W x 0.028" H (18.70mm x 0.70mm) OD 0.898" W x 0.110" H (22.80mm x 2.80mm) Length 0.472" (12.00mm) Hoahoa Solid