28R0880-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R0880-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R0880-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 187 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R0880-000.pdf2.28R0880-000.pdf3.28R0880-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
700 pcs
1400 pcs
5600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R0880-000
Tau Wae 28R0880-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 187 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 246994 pcs Pepa Raraunga 1.28R0880-000.pdf2.28R0880-000.pdf3.28R0880-000.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.880" W x 0.305" H (22.35mm x 7.75mm)
Ētahi Ingoa 10679
28R0880000
RS0880X
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.750" (19.05mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.551" W x 0.059" H (14.00mm x 1.50mm)
Taeha @ Ngaa 187 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 187 Ohm @ 100MHz ID 0.551" W x 0.059" H (14.00mm x 1.50mm) OD 0.880" W x 0.305" H (22.35mm x 7.75mm) Length 0.750" (19.05mm)