28R0906-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R0906-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R0906-000.pdf2.28R0906-000.pdf3.28R0906-000.pdf4.28R0906-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R0906-000
Tau Wae 28R0906-000 Kaihanga Laird Technologies
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.905" W x 0.118" H (23.00mm x 3.00mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga 28 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.472" (12.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.787" W x 0.028" H (20.00mm x 0.70mm) Taeha @ Ngaa 115 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 115 Ohm @ 100MHz ID 0.787" W x 0.028" H (20.00mm x 0.70mm) OD 0.905" W x 0.118" H (23.00mm x 3.00mm) Length 0.472" (12.00mm) Hoahoa Solid